FAQs Complain Problems

समाचार

Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
Er.Bimal Ranjan Karki Engineer Technical ibrkarki@gmail.com 9857651095
Chandra Datta Sharma Kharidar 9857637500
sangita Thapa Magar JTA Agriculture 9818093380
Kalpana Acharya Sharma Internal Auditor Account kacharyasharma@gmail.com 9841942904
Sobita Sharma Kandel Computer Operator sobitaskandel@gmail.com ९८४७६४२०५९
Renuka Bajracharya Junior Officer renuka.baj@gmail.com 9847628115
Er.Kamal Thapa Magar Sub Engineer Technical 9846529415
Chabilal Subedi Chief Administrative Officer cao.benimun@gmail.com 9857047111
Chakra Bahadur Baniya Office Helper 9847674742
Kul Chandra Regmi Employment Coordinator pmep.benimun@gmail.com 9857631232
Saraswoti Dhakal Kharidar Vital Registration & Social Security Unit
Devi Khatri karki Mukhiya 9847635618
Saroj Bikram K.C MIS operator sarojbikram90@gmail.com 9867629150
Er. Pradeep Baniya Sub Engineer PMEP pradeepbaniya999@gmail.com 9864430401
Pradip Gautam Livestock Health Technician पशु सेवा gautamc840@gmail.com 9847631400
Madhav Prasad Bhusal Accountant Accounts
Min Bahadur Baniya Account Officer Account 9857655255
Rashila Bairagi Jaisi Office Helper 9847746853
Arjun Paudel Education Officer Education, Youth & Sports mesh.arjyoun@gmail.com 9843072271
Dipak Sharma Kharidar Administration sharmadipak@yahoo.com 9847624231
Kaushila Devi Gharti Chhetri Office Helper 9847670872
Sudip Khatri MIS operator ९८४६९४८९४०
Akriti Dhungana Agriculture Officer Agriculture akritidhungana2011@gmail.com ९८४३६७२९८५
Dirgha Prasad Sharma Kharidar ९८४७६३१३६५
Prakash Subedi Officer Revenue praksh.philos@gmail.com 9847635124
Sita K.C Baniya Office Helper 9847677450
Chandra Bahadur Thapa Asst.sub-Engineer 9857634999
Yam Prasad Paudel Office Helper 9847642281
Ratna K.C asst. Accountant Account ९८५७६२२१५०
Hem KumarI Khatri JTA Agriculture kcpratima78@gmail.com ९८६२४४०३७३
Gyanendra K.C asst. Accountant kcgyan7c@gmail.com ९८५७६२००४४२
Shiva Prasad Regmi Under Secretary Education
Yubaraj Acharya Accountant राजश्व gcp.yubaraj@gmail.com 9857622998
Tham Bahadur Shahi Driver 9867603573
Lila Kumari Gautam Senior health Coordinator Health lilagoutam234@gmail.com 9847627548
Lakshuman Kshetri Office Helper 9847612116
Yam Bahadur Thapa Magar Junior Officer 9847621692
Nirmala Subedi asst. Accountant Account 9847763186
Govinda Podel Field Assistant poudelgovinda297@gmail.com 9857624443
Er.Khim Bahadur Chherti IT Officer IT ito.benimun@gmail.com 9817198229
Lila Thapa Kharidar ltthapa90@gmail.com ९८४६५८०१२९
Ganesh Prasad Paudel Office Helper 9847624304
Gopal Thapa Magar Sub Engineer Technical 9847642525
Puskal K.C Office Helper 9867771915
Damsara Pun S.M.B.N poondamsara@gmail.com 9849645836
Gita Nepal Technical Assistant Education 9846343180
Sandhya Regmi Asst.sub-Engineer Technical regmisandhya330@gmail.com 9849573986
Yuvaraj Thapa Section Officer Administration thapayuvraj614@gmail.com 9860205614
मोहन बानियाँ स्रोत व्यक्ति शिक्षा युवा खेलकुद शाखा mohanbaniya00.mb@gmail.com ९८४७६२४४९५
प्रभा शर्मा ना.सु ७ नं. वडा कार्यालय वडा सचिब ward7.benimun@gmail.com 9847712600
आरम थापा मगर ना.सु वडा नं ८ ९८४७७०३५१६
अर्जुन थापा अ.सव.इन्जिनियर प्राबिधिक 9846772980
प्रतिमा देवी शर्मा स.म.वि.नी महिला तथा बालबालिका psharmak44@gmail.com ९८४७६४७१७४